GODZINY PRACY 7:00 - 15:00   INFOLINIA +48 790 440 232 ; +48 512 440 104  E-MAIL: jabama.marketing@jabama.pl ; marketing@jabama.pl          

Wersje językowe

Poniżej znajdują się przykładowe stoły - stelaże do montażu i prefabrykacji szaf, płyt elektrycznych i roździelnic automatyki oferowane przez firmę Jabama, każdy z tych specjalistycznych stołów montażowych posiada regulację w pionie i w poziomie. Regulacja w większości stołów odbywa się elektrycznie za pomocą siłowników i kolumn elektrycznych a w niektórych stołach ręcznie. Blat roboczy pochylany/uchylany nawet do 90° W razie pytań Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Stół monterski stelaż do montażu i prefabrykacji szaf , płyt i rozdzielnic elektrycznych

Stoły stelaże do montażu i prefabrykacji szaf i płyt elektrycznych oraz rozdzielnic automatyki firmy JABAMA to wysokiej jakości stanowiska pracy spełniające najwyższe standardy. Nasi pracownicy od projektantów po wykonawców przykładają należytą uwagę aby produkowane przez nas stoły monterskie były wykonane z najwyższą uwagą i starannością. Stoły posiadają elektryczną lub ręczną regulację wysokości oraz elektryczną lub ręczną regulację kąta pochyłu blatu roboczego. Wielkość blatu roboczego może być dodatkowo zwiększona za pomocą wysuwanych ramion. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie dokonać modyfikacji przedstawionych powyżej projektów aby dostosować projekt pod wymagania klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl