GODZINY PRACY 7:00 - 15:00   INFOLINIA +48 790 440 232 ; +48 512 440 104  E-MAIL: jabama.marketing@jabama.pl ; marketing@jabama.pl          

Wersje językowe

Przedstawiamy stoły montażowe podnoszone elektrycznie oferowane przez firmę Jabama, każdy z projektów może zostać przeprojektowany pod indywidualne wymagania klienta. Regulacja wysokości blatu za pomocą kolumn elektrycznych. Te stoły montażowe do prefabrykacji szaf i płyt sterowniczych regulowane elektrycznie spełniają najwyższe europejskie standardy i są z powodzeniem sprzedawane do krajów Unii Europejskiej.

Stelaże, stoły do montażu i prefabrykacji szaf, płyt i rozdzielnic elektrycznych

Oferujemy stelaże do prefabrykacji rozdzielnic oraz do montażu i prefabrykacji szaf sterowniczych, elektrycznych i automatyki. Z naszej oferty skorzystała już ogromna liczba firm z różnych części Europy, ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość produkowanego wyposażenia. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do składania zamówień.

Czym charakteryzują się nasze stelaże do montażu i prefabrykacji szaf?

Stelaże do montażu i prefabrykacji szaf, które oferujemy, to meble przemysłowe idealnie dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Dajemy bowiem ogromne możliwości dopasowania konfiguracji. Nasze wyroby charakteryzują się między innymi:

  • komfortową regulacją wysokości,
  • swobodną regulacją kąta nachylenia,
  • dopasowaną do potrzeb zamawiających powierzchnią roboczą (w niektórych przypadkach z ramionami wysuwanymi na wysięgnikach, dzięki którym możliwe jest zwiększenie przestrzeni roboczej).

Parametry techniczne zawsze są dopasowane do konkretnych wymagań stanowiska pracy. Dysponujemy bowiem sporą liczbą typów między innymi stelaży i stanowisk do prefabrykacji rozdzielnic automatyki.

Stelaże do prefabrykacji płyt elektrycznych — dlaczego nasza oferta?

Nasza szeroka oferta stelaży do montażu i prefabrykacji szaf sterowniczych pozwala na idealne dopasowanie mebli przemysłowych do indywidualnych wymagań. Dodatkowa możliwość ich dalszej konfiguracji gwarantuje natomiast uwzględnienie charakteru pracy zamawiających i zapewnienie maksymalnego komfortu w trakcie prac montażowych. Spore znaczenie dla firm, które nam zaufały, ma także możliwość skonsultowania decyzji zakupowej z naszymi ekspertami. Zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl