GODZINY PRACY 7:00 - 15:00   INFOLINIA +48 790 440 232 ; +48 512 440 104  E-MAIL: jabama.marketing@jabama.pl ; marketing@jabama.pl          

Wersje językowe
Jak wybrać stoły robocze do małych przestrzeni produkcyjnych?
Jak wybrać stoły robocze do małych przestrzeni produkcyjnych?

Bardzo często w zakładach produkcyjnych, warsztatach oraz montażowniach należy mierzyć się (i to dosłownie) z problemem ograniczonej przestrzeni, którą można wykorzystać w celu organizacji oraz usprawnienia pracy w danym przedsiębiorstwie. Z tego artykułu dowiesz się jakie stoły robocze najlepiej sprawdzą się w małej przestrzeni roboczej, gdy każdy centymetr powierzchni jest na wagę złota. Pokazujemy na co zwrócić uwagę, aby dobrać idealnie dopasowane kompaktowe stoły robocze dla małych przestrzeni.

czytaj całość »
Jaki rodzaj regulacji stołu wybrać? Poradnik
Jaki rodzaj regulacji stołu wybrać? Poradnik

Zgodnie z zasadami ergonomii, praca powinna być wykonywana na dogodnej dla pracownika wysokości i w naturalnej pozycji ciała. Dlatego bardzo istotne jest zapewnienie odpowiedniej regulacji wysokości stanowiska roboczego, która będzie gwarancją komfortowej i bezpiecznej pracy.

W tym artykule pomożemy Ci wybrać odpowiedni mechanizm regulacji przemysłowych stołów roboczych (regulacja płynna, elektryczna, na korbę), tak aby dopasować go do rodzaju wykonywanej pracy oraz specyfiki Twojej firmy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl