GODZINY PRACY 7:00 - 15:00   INFOLINIA +48 512 440 104  E-MAIL: marketing@jabama.pl          

Wersje językowe

Stół roboczy z półką pod blatem

Dostępność: Zapytaj o cenę
Cena: 0,00 zł 0.00
Cena netto: 0,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: JABAMA
Kod produktu: 0050 WK69_23

Opis

Stół SMRPC z oświetleniem centralnym i półką podblatową

Stoły robocze serii SMR, jak wszystkie produkty firmy Jabama, cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania. Produkowane przez nas stanowiska robocze znalazły uznanie wśród wymagających klientów stawiających na wytrzymałość i uniwersalność naszych wyrobów. Stoły robocze z rodziny SMR, dzięki szerokiej gamie dostępnego wyposażenia i wymiarów, a także regulowanej wysokości blatów, mogą zostać w wysokim stopniu spersonalizowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować stoły robocze w całości dostosowane do potrzeb klientów. Dlatego jeśli żadne z gotowych modeli stołów nie jest dokładnie tym czego szukasz- skontaktuj się z naszym działem handlowym, a na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

 

Stół regulowany SMRPC z oświetleniem i półką podblatową

  • oparty na stabilnej konstrukcji z profili stalowych, malowanej proszkowo farbą o kolorze jasnoszarym RAL 7035
  • blat z wytrzymałej płyty melaminowanej o grubości 25 mm
  • płynna regulacja wysokości blatu na czterech śrubach w zakresie 750-1150 mm
  • udźwig całkowity do 300 kg przy równomiernym rozłożeniu
  • centralne oświetlenie LED 26W w oprawie pyłoszczelnej, możliwa regulacja wysokości
  • powiększona półka pod blatem wykonana z płyty melaminowanej, rozmiar uzależniony od wymiarów stołu
  • stopki poziomujące w zakresie +30 mm

 

Modułowa konstrukcja stołów montażowych Jabama

Stoły montażowe SM Jabama projektowane są z myślą o modułowości i wymienności podzespołów. Sprawia to, że w większości modeli można wykorzystać całą gamę dodatków, takich jak:

  • szafki i szuflady narzędziowe, panele perforowane, uchwyty balansera ułatwiające utrzymanie porządku na stanowisku roboczym
  • półki górne, dolne i boczne - standardowe lub z regulacją pochyłu, półki na wysięgnikach
  • akcesoria PC - uchwyty monitora i półki na komputer, listwy zasilające i kanały kablowe
  • przemysłowe oświetlenie centralne
  • pojemniki magazynowe do sortowania części i drobnych elementów

Dzięki tym akcesoriom bezproblemowo stworzysz konfigurację dopasowaną do swoich potrzeb. By dołączyć akcesoria do modelu domyślnie ich nie posiadającego prosimy o kontakt z naszym zespołem.

 

Gwarancja i wsparcie ekspertów producenta Jabama

Stoły montażowe Jabama objęte są trzyletnią gwarancją. Zarówno przed zakupem jak i w trakcie używania stołu masz stały dostęp do wsparcia zespołu specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą dopasować stół do potrzeb i udzielą rad jak optymalnie wyposażyć Twój zakład czy warsztat. W naszej ofercie znajdują się również inne stanowiska robocze i meble przemysłowe jak stoły ESDwózki transportowe czy stoły do pakowania paczek.

 

Dostępne rozmiary stołów montażowych SM (wykonania niestandardowe dostępne na zamówienie)

Model wymiarowy Długość Szerokość Wysokość Grubość
SMRPC-0712 1200 700 750-1150 25
SMRPC-0715 1500 700 750-1150 25
SMRPC-0718 1800 700 750-1150 25
SMRPC-0912 1200 900 750-1150 25
SMRPC-0915 1500 900 750-1150 25
SMRPC-0918 1800 900 750-1150 25
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl