GODZINY PRACY 7:00 - 15:00   INFOLINIA +48 512 440 104  E-MAIL: marketing@jabama.pl          

Wersje językowe

Krzesło Coco WS white

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 tygodnie
Cena: 1 002,45 zł 1002.45
Cena netto: 815,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 60C0-7230F

Opis

Krzesło Coco WS white

Elegancki i komfortowy fotel biurowy wyposażony w specjalny mechanizm Synchro Self SF2, pozwalający na synchroniczny ruch oparcia i siedziska, które podążają za ciałem (możliwa jest również blokada w wybranej pozycji). Regulowane, profilowane siedzisko wykonane jest ze sklejki i pianki ciętej, co zapewnia wygodę siedzenia, wraz z siatkowym oparciem zamontowanym na stałej wysokości, które można dostosować względem pochyłu. Stabilność zapewnia wytrzymała nylonowa podstawa w kolorze białym a mobilność - kółka miękkie (nie rysujące twardych nawierzchni) o średnicy 60 mm. Coco WS white to ergonomiczne i estetyczne wyposażenie dla biur w domach, zakładach czy urzędach. 

 

Charakterystyka fotela Coco WS white

  • wykonanie z siatki, tworzywa sztucznego, sklejki bukowej (gr. 10 mm), pianki ciętej (gęstość ok. 35kg/m3)
  • biała podstawa pięcioramienna wykonana z nylonukółka miękkie o średnicy 60 mm, trzpień fi11
  • siedzisko z wysokością regulowaną w zakresie 410-530 mm, szerokość 480 mm, głębokość 440 mm
  • oparcie ze stałą wysokością, podpórka lędźwiowa na stałej wysokości
  • podłokietniki z regulacją wysokości w zakresie 190-260 mm
  • wysokość całkowita 910-1030 mm, średnica podstawy 700 mm
  • mechanizm Synchro Self umożliwiający jednoczesne wychylanie siedziska (0-3°) i oparcia (90-110°) oraz blokady ich pozycji, opór stawiany przez oparcie regulowany jest automatycznie i uzależniony od wagi użytkownika
  • tkanina Note: z poliestru o gramaturze 363/m2, odporność na ścieranie 160 000 cykli Martindale'a, atest trudnopalności EN 1021 part 1 (papieros), EN 1021 part 2 (zapałka), na życzenie możemy zaoferować inne rodzaje tkanin
  • standardowe kolory: zielonyszary i niebieski (odcień może nieznacznie odbiegać od wizualizacji, więcej kolorów dostępnych na prośbę klienta)
  • udźwig do 120 kg

 

Wygoda i bezpieczeństwo - krzesła i fotele biurowe w sklepie Jabama

Długotrwała praca w pozycji siedzącej wiąże się z ryzykiem wielu problemów z kręgosłupem i stawami - dlatego tak ważne jest korzystanie ze specjalistycznych rozwiązań. Specjalnie wykonane i profilowane siedziska oraz oparcia, mechanizmy umożliwiające dostosowanie do użytkownika i redukujące dyskomfort oraz szeroka gama ergonomicznych dodatków jak zagłówki czy podłokietniki - to tylko niektóre z wielu istotnych składowych ergonomicznych i komfortowych foteli do prac biurowych, które znajdziesz w sklepie Jabama. Poza nimi oferujemy również inne wydajne rozwiązania, jak specjalne podnóżki, wytrzymałe biurka czy solidne meble biurowe.

 

Atesty i gwarancja 

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników, krzesła Coco WS objęte są trzyletnią gwarancją oraz posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania zgodny z:

  • PN-EN 1335-1:2004;
  • PN-EN 1335-2:2009;
  • PN-EN 1335-3:2009
  • PN-EN 1022:2007

 

Dane techniczne

Materiał Tworzywa sztuczne, sklejka bukowa (gr. 10 mm), pianka cięta (gęstość 35kg/m3), tkanina Note, nylon
Siedzisko - wymiary Szerokość: 480 mm / Głębokość: 440 mm
Siedzisko - regulacja Wysokość: 410-530 mm / Nachylenie: 0-3°
Oparcie Stała wysokość / Nachylenie w zakresie 90-110° / Opór: automatycznie
Wysokość całkowita 910-1030 mm
Podstawa Średnica podstawy: 700 mm / Pięcioramienna
Koła Pięć miękkich o średnicy 60 mm fi 11
Dodatkowe wyposażenie Podłokietniki z regulacją wysokości 190-260 mm / Podpora lędźwiowa
Udźwig siedziska 120 kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl