Stół do pakowania z półkami

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 323 M99_20
  • Producent: JABAMA
  • Dostępność: Jest Jest

Jeśli masz jakiekolwiek pytania wyślij zapytanie używając przycisku Zapytaj o Produkt -Odpowiemy w ciągu 30 minut!

Stoły do pakowania powstały z myślą o precyzyjnym zaspokojeniu potrzeb klientów prowadzących magazyny, sklepy i duże centra logistyczne. Specjalnie zaprojektowane przez nas w tym celu stanowiska znacząco ułatwiają optymalizacje procesu pakowania i zwiększenie efektywności pracy. Kilkanaście lat doświadczenia nauczyło nas dbałości o każdy detal, a pierwszorzędna jakość i wytrzymałość naszych wyrobów pozwoliła nam ugruntować pozycję na rynku. Poza modelami stołów dostępnymi na naszej stornie internetowej przygotowujemy także projekty na zamówienie, dlatego zachęcamy do kontaktowania się z działem handlowym.

 

STÓŁ DO PAKOWANIA MODEL SMPR-0818-SPEC-02011  Z DWIEMA PÓŁKAMI, SEPARATORAMI I UCHWYTEM NA MONITOR

1) Stół do pakowania wsparty na wytrzymałej i stabilnej konstrukcji metalowej, malowanej proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL7035. Nogi stołu wyposażone w stopki poziomujące z zakresem regulacji 30 mm. Nośność stołu wynosi aż 300 kg,

2) Płynna regulacja wysokości w zakresie 750-1150 mm na czterech śrubach,

3) Blat wykonany z płyty wiórowej melaminowanej 1800x800 mm, grubości 25 mm wystaje 100mm do przodu poza konstrukcję stołu,

4) Dwie półki o głębokości 350 mm, długości 1708mm i grubości 18 mm. Wsparte na metalowej konstrukcji, regulowane płynnie. Jedna z półek wyposażona jest w 8 separatorów tworzących przegrody na materiały do pakowania a druga od przodu i od tyłu zabezpieczona kątownikiem zapobiegającym spadaniu materiałów.

5) Drążek długości 1710mm do zawieszenia foliopaków wykonany z rury 3/4 cala. Drążek z płynną regulacją wysokości, malowany proszkowo w kolorze RAL7035. Drążek bez możliwości obracania się. 

6) Ramie do mocowania monitora RM2 z podwójnym ramieniem, każde długości 260mm ruchome z zakresie 330 stopni, każde jeżeli nie jest ograniczone konstrukcją stołu. Uchwyt mocujący monitor ze standardowymi otworami 100x100mm oraz 75x75mm (możliwe do wykonania dowolne standardy). Możliwość regulowania monitora pod kątem. Do uchwytu monitora jest przymocowana półka pod klawiaturę o wymiarach 500x165mm. Wysokość położenia regulowana płynnie za pomocą dwóch śrub. Łączny udźwig ramienia wraz z półką na klawiaturę 15kg. 

7) Możliwość wykonania bez półek lub uchwytu na monitor.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Zależy nam, aby nasze produkty były jak najbardziej modułowe. Stąd możliwość wybrania do stołów szerokiej gamy dodatkowego wyposażenia. Jeżeli konkretny model stołu nie ma elementu na którym ci zależy (np. dodatkowej półki), jesteśmy w stanie uwzględnić w projekcie indywidualne życzenia klientów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Poniżej przedstawiamy listę przykładowego wyposażenia dodatkowego.


1. Listwy zasilające ZPAS aluminiowe.
2. Półka pod komputer o szerokości 300 mm.
3. Szuflada na klawiaturę 300x700 mm.
4. Uchwyt balansera.
5. Uchwyt do monitora.

 

MOŻLIWE DO WYKONANIA RÓŻNE WYMIARY, TAKŻE NIESTANDARDOWE


MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA W WERSJI ESD