Stół do pakowania z półką

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 322 W16_21 p4
  • Producent: JABAMA
  • Dostępność: Jest Jest

Jeśli masz jakiekolwiek pytania wyślij zapytanie używając przycisku Zapytaj o Produkt -Odpowiemy w ciągu 30 minut!

Stoły do pakowania powstały z myślą o precyzyjnym zaspokojeniu potrzeb klientów prowadzących magazyny, sklepy i duże centra logistyczne. Specjalnie zaprojektowane przez nas w tym celu stanowiska znacząco ułatwiają optymalizacje procesu pakowania i zwiększenie efektywności pracy. Kilkanaście lat doświadczenia nauczyło nas dbałości o każdy detal, a pierwszorzędna jakość i wytrzymałość naszych wyrobów pozwoliła nam ugruntować pozycję na rynku. Poza modelami stołów dostępnymi na naszej stornie internetowej przygotowujemy także projekty na zamówienie, dlatego zachęcamy do kontaktowania się z działem handlowym.

 

STÓŁ DO PAKOWANIA MODEL SMP-0816

1) Stół do pakowania wsparty na wytrzymałej i stabilnej konstrukcji metalowej, malowanej proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL7035. Nogi stołu wyposażone w stopki poziomujące z zakresem regulacji 30 mm. Nośność stołu wynosi aż 300 kg,

2) Stała wysokość stołu: 800 mm

3) Blat wykonany z płyty wiórowej melaminowanej o wymiarach 1600x800 mm, grubości 25 mm, blat jest wysunięty poza metalową konstrukcję stołu po ok 50mm po lewej i prawej stronie i ok 100mm do przodu.

4) Półka z separatorami o głębokości 300 mm, długości stołu i grubości 18 mm. Wsparta na metalowej konstrukcji, regulowana skokowo co 80 mm. Opcjonalnie możliwość regulacji półki pod kątem 45 stopni. Wyposażona jest w 5 separatorów które oddzielają  materiały do pakowania,

6) Jedna łożyskowana rolka do odwijania materiałów umieszczona na konstrukcji nad blatem,

7) Obcinarka do papieru i folii z okrągłym nożem. Szerokość robocza obcinarki wynosi 1250 mm.

 

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Zależy nam, aby nasze produkty były jak najbardziej modułowe. Stąd możliwość wybrania do stołów szerokiej gamy dodatkowego wyposażenia. Jeżeli konkretny model stołu nie ma elementu na którym ci zależy (np. dodatkowej półki), jesteśmy w stanie uwzględnić w projekcie indywidualne życzenia klientów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Poniżej przedstawiamy listę przykładowego wyposażenia dodatkowego.


1. Listwy zasilające ZPAS aluminiowe.
2. Półka pod komputer o szerokości 300 mm.
3. Szuflada na klawiaturę 300x700 mm.
4. Uchwyt balansera.
5. Uchwyt do monitora.

 

MOŻLIWE DO WYKONANIA RÓŻNE WYMIARY, TAKŻE NIESTANDARDOWE


MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA W WERSJI ESD