GODZINY PRACY 7:00 - 15:00   INFOLINIA +48 790 440 232 ; +48 512 440 104  E-MAIL: jabama.marketing@jabama.pl ; marketing@jabama.pl          

Wersje językowe
Praca - Dział handlowy

Praca, oferty, pracy, zatrudnimy, wakat, wakaty, kariera

PPHU JABAMA POLSKASp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją i projektowaniem stanowisk pracy, kompletnych linii produkcyjnych oraz automatyzacją procesów produkcyjnych dla zakładów różnych branż przemysłowych. Nasze wyroby sprzedajemy do firm w Polsce i wielu krajów Europy takich jak Czechy, Słowacja, Niemcy, Białoruś, Rumunia, Litwa, Francja, Węgry.

1. Zatrudnimy inżyniera mechanika do działu handlowego

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:

•    samodzielne projektowanie i wizualizacja nowych produktów w technologii 3 D
•    modyfikacja dostosowanie istniejących wykonań do potrzeb klienta
•    uczestnictwo w tworzeniu nowych wyrobów generowanych przez potrzeby klienta

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe  mechanika, automatyka-robotyka, mechatronika mogą  być „świeżo upieczeni” absolwenci politechniki.
•    znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
•    dobra znajomość komputera
•    dobra znajomość pakietów programów biurowych i baz danych (Office , Libra Office)
•    bardzo dobra znajomość programów CAD 3 D (preferowany Iron CAD i Solid Edge)
•    Prawo jazdy kat. B

Przyjmiemy także osoby które rozpoczynają karierę zawodowa zaraz po studiach. Wynagrodzenie 4500-6000 PLN w okresie próbnym w zależności od doświadczenia i umiejętności Praca jednozmianowa od zaraz w siedzibie firmy Chrośla ul. Lawendowa 75, 05-311 Dębe Wielkie w wymiarze 1 etatu pn-pt 7-15. Umowa o pracę. Osoby chcące zaangażować się w pracę w naszej firmie zapraszam do przesłania CV z dopiskiem „praca inżynier-konstruktor- handlowiec” na e-mail grzegorz@jabama.pl. CV powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, nr telefonu, adres e-mail oraz zgodę na wykorzystanie danych osobowych przez naszą firmę do celów rekrutacji. Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi osobami.
Administratorem danych osobowych zawartych w CV będzie PPHU Jabama Polska Sp. z o.o. ul. Lawendowa 75, Chrośla, 05-311 Dębe Wielkie  (polityka prywatności patrz strona https://jabama.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/11

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl