GODZINY PRACY 7:00 - 15:00   INFOLINIA +48 790 440 232 ; +48 512 440 104  E-MAIL: jabama.marketing@jabama.pl ; marketing@jabama.pl          

Wersje językowe

Przedstawiamy nową linię produktów jaką są unikalne stoły szlifierskie z blatem podnoszonym elektrycznie a także stoły szlifierskie z blatem ze stałą wysokością. Stoły do szlifowania w których blat roboczy podnosi się za pomocą kolumn elektrycznych to całkowita nowość w naszej ofercie. Pozwala to na szlifowanie elementów o różnej wysokości oraz wymiarach a elektryczna regulacja wysokości blatu roboczego pozwala na optymalne dla każdego pracownika dostosowanie położenia szlifowanego elementu. Każdy stół szlifierski wyposażony jest w zsyp odciągowy znajdujący się pod blatem głównym. Na blacie stołu do szlifowania standardowo montujemy dwie szafki odciągowe ale na życzenie klienta możemy zaprojektować na przykład jedną szafkę odciągową plus dodatkowe półki, uchwyt na monitor itp. Całość wyposażenia takiego stołu szlifierskiego znajdująca się na blacie i nad blatem roboczym unosi się razem z blatem. Stoły szlifierskie nie posiadają atestów EX, nie posiadają filtrów powietrza ani wentylatora w systemie odciągu.

Stoły szlifierskie podnoszone regulowane elektrycznie i stoły szlifierskie o stałej wysokości.

Stoły szlifierskie marki Jabama dostępne są w trzech podstawowych wymiarach około 1000x1000mm, 1500x1000mm 2000x1000mm, istnieje możliwość zaprojektowania stołu szlifierskiego bez górnych szafek odciagowyuch lub z jedną szafką odciągową, a także z dwiema szafkami odciągowymi. Ponadto istnieje możliwość montażu dodatkowego wyposażeninia takiego jak: uchwyt na montitor, gniazda prądowe, listwa pneumatyczna na stężone powietrze itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl