GODZINY PRACY 7:00 - 15:00   INFOLINIA +48 790 440 232 ; +48 512 440 104  E-MAIL: jabama.marketing@jabama.pl ; marketing@jabama.pl          

Wersje językowe

Wytrzymałe regały półkowe do magazynów i warsztatów. Dostępne w różnych wariantach wykonania i wymiarach. Zapraszamy do zakupów.

Regały półkowe

Czym charakteryzują się oferowane przez nas regały półkowe?

Wysokiej jakości regały półkowe do magazynów, warsztatów, garaży i zakładów produkcyjnych oferowane w naszym sklepie online to gwarancja trwałości i funkcjonalności. Cechuje je solidne wykonanie i dobra jakość zastosowanych materiałów, jak metalowa konstrukcja oraz zastosowane półki i łączenia. Jednocześnie nasze rozwiązania dostępne są w korzystnych cenach Oferujemy szeroki wybór regałów magazynowych:

- regały wciskane z możliwością łatwego i szybkiego rozłożenia

- regały skręcane z możliwością rozłożenia na pojedyncze moduły.

Regały półkowe dostępne są w różnych rozmiarach (różne wysokości, szerokości oraz głębokości); z różną liczbą półek (od 3 do 7 półek na jeden regał) oraz z różnymi wariantami półek (z płyty wiórowej, z wytrzymałej blachy malowanej proszkowo lub z blachy ocynkowanej).

Nasze regały półkowe bazują na solidnej metalowej konstrukcji, mogą być wyposażone w dodatkowe poprzeczki wzmacniające. Są także niezwykle łatwe w montażu.

Regały półkowe - dlaczego nasza oferta?

Regały półkowe magazynowe dostępne w naszym sklepie online są trwałe i wytrzymałe. Mamy duże doświadczenie na rynku mebli przemysłowych, na którym działamy od 2007 roku, dlatego znamy dobrze potrzeby naszych klientów i wiemy jakich regałów magazynowych potrzebują. Oprócz tego oferujemy również inne elementy wyposażenia, jak szafy do przechowywania, stanowiska robocze i montażowe oraz wózki magazynowe. W wyborze odpowiedniego wariantu regału pomoże Ci zespół naszych specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w tym zakresie. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl